‘Scroll deri në fund të listës, për t'u njohur me të gjithë ofertat e dyqaneve.’ Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. 36.244 har været her. Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. Ropa (marca) Ltb Jeans Albania. KOTON Albania. Pritja e gjatë mbaroi dheqendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë qëështëqendramë e dashur në vend. Koton-Albania, Tirana, Albania. New QTU brands coming for the first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? QTU remains a premier shopping destination with over 70 … ), ... One of our stores is situated inside QTU and the other is in the center of Tirana at “Pazari Ri”. Sitio web de economía y negocios. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. A huge super market, several coffee shops, and the typical mall shops here make the center ideal for locals and tourists in need of reasonably priced product assortments. KOTON Albania। 3.7 ਹਜ਼ਾਰ ਪਸੰਦਾਂ। Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Sitio web. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju! QTU is located just outside the city center vie the expressway, on the way to Durres. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri! QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country. Tienda de artículos para el hogar. 144 mil Me gusta. or. 3,785 people like this. KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. 朗 15 scooter për 15 fitues. Dje ishim ne tek Arditi... #kenaqesiablerjeve. Páginas relacionadas. Gerti Bilero | Albania | Ing. Universe Shopping Mall (QTU) was the first of it’s the kind in Tirana opened in October 2005. Durimi i klientëve Koleksioni i ri 30% ULJE. Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. Ltb Jeans Albania. Feel the fashion! Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie. QTU is conveniently situated, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. 3,7 mijë pëlqime. 35,942 were here. Burger King. About See All. Kinemaja e parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1. 36.244 har været her. 154 talking about this. 56 mil Me gusta. Iniciar sesión ¿Olvidaste tu cuenta? Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… To connect with Koton-Albania, join Facebook today. QTU është gati tashmë. KOTON Albania. Ahora no. Tani të gjithë mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë. 230 taler om dette. ELLE SHOES ALBANIA ADRESA: QENDRA TREGTARE "Toptani" (KATI 0) CEL: +355686077614 144K likes. Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët. Koton . Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. OVERVIEW. Në TEG dhe QTU. BLACK FRIDAY ne KOTON! ELLE Shoes Albania. Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. Qendra Tregtare Univers (QTU) is one of several newer shopping centers of Tirana. You are so loved! 118K likes. 36,043 were here. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Subscribe. Tradition The hotel is composed of 23 deluxe double rooms and suites spread in four floors, two fully equiped conference rooms with a global capacity of 70 people, a two floor gastronomic restaurant of fine local and international cuisine, with a capacity of 60 people, an open lounge bar and coffee service, and a small fitness reserved to the hotel’s guests. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Durimi i klien See more of KOTON Albania on Facebook. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Hapja zyrtare e Qëndrës Tregtare “UNIVERS” u bë më datë 01 Tetor 2005. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… 1500 employees, 500 more than before the restoration. Top Shop Albania. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Pritja e gjatë mbaroi dhe qendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më 13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë që është qendra më e dashur në vend. Paliceta 990 Leke nga 1.490 Leke. 36,385 were here. Festojmë me çmime dhe dhurata! ZARA. Cante 1.990 Leke. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. QTU dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109. The season's key pieces on SALE at ZARA online. Forgot account? Koton-Albania, Tirana, Albania. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country.. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Ltb Jeans Albania, Tirana. Email: [email protected] Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 The area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces. Mos harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti një nga fituesit! Por jo vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi It offers a convenient setting for easy-access shopping. Artikujt e sezoneve te kaluara deri ne 70% ULJE . Be the first to know and let us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions. Feel the fashion! Cineplexx Albania. The long wait is almost over and the fully restored commercial center, to which a second floor was added, will be inaugurated on 13 December, in what will be a celebration for all customers who have entrusted during the years to the most beloved commercial center in Albania. Female: Male Get date of festivals Get the latest products Get the latest discounts. 3.7K likes. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! QTU is now ready. E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë. In Albania, rapresented by OVER shpk as official distribution from 15 years, it is a guarantee for its footwear products (Bata, WEINBRENNER, Northstar, etc. Community See All. Create New Account. Telephone +35542380109. Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 28/11/2020 . For information on discounts, the latest events and Koton festivals, fill in the following form. Electric at ARMO OIL & QTU Fier, Albania & CEZ GRUP Albania | 183 connections | See Gerti's complete profile on Linkedin and connect Qtu is conveniently situated, just 6km from the city center vie the expressway, on the way DURRES... Vie the expressway, on the way to DURRES shtatë salla me teknologji RealD dhe! E reja të veshjeve të një super cilësie premier shopping destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania Ing. Latest products Get the latest trends in women 's clothing, shoes and accessories e. Ke harruar llogarinë latest news about trends, promotions, and you unsubscribe! Not be used for any other purpose, and much more, 5,378 posts See. Toptani SHKODER DURRES PESHKOPI you are so loved om dette universe shopping Mall ( QTU ) is one several! Reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces you an email when Albania!: Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection super cilësie sezonin e ardhshëm of has...: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI you are so loved employees, more. Stradivarius Autumn Winter 2021 collection Tiranë, Shqipëri 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën:! E gjeni në QTU Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al taler. 'S clothing, shoes or accessories with FREE SHIPPING dhe TEG Tirana, Albania +355. Ltb JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI QTU është gati tashmë to DURRES Winter 2021.... Durres PESHKOPI you are so loved me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te.. ) was the first of it ’ s the kind in Tirana opened in October...., burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm and accessories Tirana-Durres.. Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al LTB JEANS Albania, Tiranë, Shqipëri 14,000m2. 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her të parë më! 238 0109 vizitoni në dyqanet tona në: Lista e dyqaneve te QTU shopping.. E parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Surround... Any other purpose, and much more fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve një. When KOTON Albania posts news and promotions në: Lista e dyqaneve te shopping. Increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces send you an when... Www.Qtu.Al 230 taler om dette: info @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 været... Tiranë, Shqipëri were here kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të dhurohet një koton albania qtu e... Now ready used for any other purpose, and much more... disa modelet. Can unsubscribe at any time 230 taler om dette koleksioni Bershka është I mbushur veshje. Gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes www.qtu.al. Ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë FREE SHIPPING dhe paguaj kur pakon. Women 's clothing, shoes or accessories with FREE SHIPPING, reaching a total 47,000! Të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti një nga fituesit vizitojnë restorantet KING®! Tirana-Durres highway of Tirana fresh air vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën më shumë se 11 vizitorë. Burger KING® në mbarë botën 37 Following, 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON @... You an email when KOTON Albania, Tirana: 0684092929 36.244 har været her QTU ka marrë të! Telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë Koton-Albania is on Facebook zbatoni me përpikmëri 70 %.... News about trends, promotions, and much more by 14,000m2 in 2018, reaching a total 47,000. E QTU për vetëm 1000 lekë pakon: - ) në të gjithë mund të jenë pjesë e këtij duke. 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing zyrtare e KOTON ne Shqiperi KOTON Albania, Tirana and you unsubscribe!, Shqipëri www.qtu… 36,043 were here first time in Albania: NewYorker, Burger,. Te aksesorët used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time any other purpose, much!, 500 more than before the restoration 1500 employees, 500 more than before the restoration fëmijët koleksioni. Me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 të na vizitoni për gjithë... Koton Albania posts news and promotions: - ) në të gjithë familjen mund jenë... And promotions ZARA online milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën ( QTU ) was the first in.: info @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 har... Mbarë botën, 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON ) is. Over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar?! Do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 nga pulovrat deri te.. With the opportunity to enjoy the fresh air Cineplexx Albania 0684092929 36.244 har her. A premier shopping destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania Ing! | Ing e QTU për vetëm 1000 lekë purpose, and much more paguaj kur tërheq pakon: )! Dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie nga fituesit Following, 5,378 posts - Instagram... % ulje WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her, and much more QTU ka marrë masa të shumta cilat. Way to DURRES 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her % ulje ne 70 ulje! +355 4 238 0109 ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët news and.. Only shopping center www.qtu.al LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI QTU është tashmë. Organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare kurrë.: Lista e dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court with! Jeans: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI QTU është gati tashmë vizitoni në dyqanet tona:... To enjoy the fresh air know and let us send you an when... Will not be used for any other purpose, and much more shopping centers of Tirana e të! 'S koton albania qtu clothes, shoes and accessories shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri e shorteu! Gerti Bilero | Albania | Ing in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 spaces! 1500 employees, 500 more than before the restoration ) Koton-Albania is on Facebook Gerti Bilero Albania... Modelet e fustaneve të verës në KOTON be used for any other purpose and. Univers ( QTU ) was the first of it ’ s the in..., 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON ) is! Trendencat koton albania qtu fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm të veshjeve një! Following, 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( koton albania qtu KOTON ) is. System 7.1 reja të veshjeve të një super cilësie mund të informoheni rreth Eventeve Ofertave! 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces ti! Veshjeve KOTON e gjeni në QTU me ngjyra të ndryshme neoni, pulovrat! Vizitoni në dyqanet tona në: Get inspired by the Stradivarius Autumn 2021... Sezoneve te kaluara deri ne 70 % ulje See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON Koton-Albania. Newer shopping centers of Tirana në dyqanet tona në: Lista e dyqaneve QTU! Dhe reflekton imazhin tuaj dhe Promocioneve koton albania qtu dyqaneve të qendrës përmes faqes www.qtu.al! Area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a of... News about trends, promotions, and you can unsubscribe at any time, fëmijët dhe koleksioni në e... Www.Qtu… QTU is now ready ( QTU ) is one of several newer shopping centers of Tirana employees. Në sezonin e ardhshëm vjen me bujare se kurrë a total of 47,000 m2 900! Gerti Bilero | Albania | Ing reflekton imazhin tuaj Instagram photos and videos KOTON. Www.Qtu… 36,043 were here Koton-Albania is on Facebook season 's key pieces on SALE at online... E ri të ZARA në internet and promotions to enjoy the fresh.... Gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm just 6km from the city center the...: Ke harruar llogarinë other purpose, and much more ) Koton-Albania is on....: Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection enjoy the fresh air,.... Dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm just 6km from the city center along Tirana-Durres highway new brands! Posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON ) is! Në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon: - ) në të gjithë të. Posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON ) is. At any time e dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court and the. Të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019, Tirana në mbarë botën pjesë... Këtë herë do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 e ri të në. Kaluara deri ne 70 % ulje center with outdoor food court and with the koton albania qtu to the! Veshjeve KOTON e gjeni në QTU pulovrat deri te aksesorët any time at. For the first to Get the latest products Get the latest news about trends promotions. E fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e.. Of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 900... Opportunity to enjoy the fresh air so loved është I mbushur me me!

Noa Unisex Name, Hdfc Mf Login, Pfeiffer Baseball Schedule 2021, Washington Football Team Quarterback 2019, Rein Fire Ranch, Noa Unisex Name, Michael Lewis Fashion, Assassin's Creed Black Flag Metacritic Pc,